Akreditasyon

GELECEĞE DEĞER KATIYORUZ

2005 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan şirketimiz güvenilir ve uzman kadrosu ile tarafsız ve bagımsız olarak sunduğu Belgelendirme, Muayene ve Eğitim hizmetleri vasıtasıyla ticari ve sosyal alanlarda ülkemize katma değer sağlayan, uluslararası alanlarda ülkemizi temsil eden bir Belgelendirme, Muayene ve Eğitim Kuruluşudur.
Artıbel, AB-YS-0047 akreditasyon numarası ile TURKAK'tan ISO 17021 Yönetim sistemleri belgelendirme akreditasyonu ile uluslararası tanınabilirliliğe sahip ISO 9001 KYS, ISO 14001 ÇYS, ISO 22000 GGYS ve ISO 27001 BGYS denetim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.

Artıbel, AB-M-0138 akreditasyon numarası ile TURKAK'tan ISO 17020 A Tipi Muayene Kuruluşu akreditasyonu ile kaldırma iletme ekipmanları basınçlı kapların periyodik kontrolü, elektriksel teknik ölçümler, asansörlerin periyodik knotrolü, hijyen, lejyonella ve havuz kontrolleri alanlarında akredite muayene / kontrol hizmetleri sunmaktadır.

2009 yılından bu yana İtalyan CSI-SpA firmasının Türkiye  temsilcisi olarak CE Belgelendirmesi, UN Belgelendirmesi ve aynı zamanda farklı sektörlere ait  belgelendirme ve test hizmetleri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ADR / RID/ IMDG ve IATA  kapsamında UN Belgelendirme faaliyetlerine 2011 yılında başlamış olup ambalaj sektöründe pek çok farklı tipte ambalaja belgelendirme yapmış bulunmaktayız.

2013 yılında  ADR /UN belgelendirmesi konusunda Artibel & CSI & ITU DF Istanbul Teknik Üniversitesi Denzicilik Fakültesi ile üçlü bir protokol yapılarak ITU laboratuvarının ADR kapsamında uluslararası geçerliliği ve ambalaj performans testlerinin ilk kez Türkiye’de yapılmasıyla ülke ekonomisine de katkı sağlanmıştır.